Penis czy nozdrza: Co bardziej boli, gdy użądli nas pszczoła?

Zasiano Kwiecień 16, 2014 in Dziwactwa

jednak nozdrza

Ktoś się samoofiarował, żebyśmy mogli o tym przeczytać.

Choć pytanie zawarte w tytule można przyrównać do konieczności wyboru pomiędzy lewatywą a kanapką z kupą, których nikt w normalnych okolicznościach nie brałby nawet pod uwagę, to życie może mieć zupełnie inne zdanie na ten temat, a wtedy zamiast rozkoszować się wzorową realizacją zakładanego planu, człowiek musi wyciągać żądło w członka. Gdy już więc pogodzi się z losem mając nadzieję, że to tylko chwilowy kaprys, może zastanowić się, które miejsce na ciele boli najbardziej po użądleniu pszczoły.

Lepiej w penisa

Użądlenie przez pszczołę w penisa boli mniej niż użądlenie w nozdrza. Skąd to wiadomo? Od znajomego już Justina O. Schmidta. Tym, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą należy się wyjaśnienie, że Justin O. Schmidt to terminator człowiek, który chciał dowiedzieć się, jak mocno bolą ukąszenia lub ukłucia różnych owadów. Dał się więc pogryźć niemal wszystkiemu, co zwykły człowiek w najlepszym wypadku przywitałby gazetą. Najwyraźniej uzależniony od ukąszeń Schmidt sprawdził też, które miejsca na ciele bolą najbardziej po użądleniu przez pszczołę. O dziwo użądlenie w nozdrza boli bardziej niż użądlenie w członka. Co więcej – użądlony przez pszczołę członek boli mniej niż użądlona górna warga. Toteż, Szanowni Panowie, gdy Wam dongson spuchnie po użądleniu do rozmiarów krakowskiej podsuszanej, pocieszcie się, że z nosem poszłoby gorzej.

Oczywiście skala Schmidta oparta jest na subiektywnej ocenie. Być może kogoś bardziej zaboli członek niż nozdrza, ale nie przekonamy się dopóki ten ktoś nie spróbuje.


Bezużyteczne?W ogóleTrochęCzęściowoNiezupełniePrawieCałkowicie (79,41% bezużyteczności, tyle osób tak sądzi: 17)
Loading...


Komenatrze