Spodnie – ludzki odpowiednik słojów drzewa

Zasiano Maj 22, 2013 in Ludzie

Czy Obelix jest stary skoro spodnie nosi tak wysoko

Wiek mężczyzny można określić nie tylko na podstawie daty urodzenia znajdującej się w jego dowodzie osobistym, ale również po wysokości, na jakiej nosi swoje spodnie.

Sposób noszenia spodni różni się u mężczyzny w zależności od jego wieku. Można powiedzieć, że spodnie odzwierciedlają to, co dzieje się z mężczyzną na danym etapie jego życia, mówią badania przeprowadzone na zlecenie domów towarowych Debenhams.

Dopóki mężczyzna znajduje się w formie larwalnej, i póki ubierają go rodzice, nie ma innego wyjścia – nosi spodnie naturalnie, zgodnie z tym, co dyktuje jego talia. Gdy larwa zaczyna się przepoczwarzać, spodnie – odwrotnie proporcjonalnie do ilości hormonów – zaczynają się osuwać. Następuje moment krytyczny – spodnie znajdują się w najniższym punkcie całego życia mężczyzny. Jeśli uda mu się przetrwać ten okres i spodnie nie przekroczą linii zwanej „po przekroczeniu tego mostu wróg odkryje nasze punkty”, to powoli zaczną wychodzić z dołka.

Zaczyna się marsz triumfalny

W drodze na szczyt pomagają spodniom poważne testy, które mężczyzna podejmuje krocząc przez życie. Studia i praca wymuszają na mężczyźnie doprowadzenie wysokości swoich spodni do stanu, w którym znajdowały się, gdy ich właściciel miał 12 lat. A więc dopiero po 15 latach od pierwszych spadków, spodnie wracają na należne im miejsce – na linię talii.

Ale życie toczy się dalej

Pośpiech i zmieniające się okoliczności życiowe sprawiają, że spodni nikt nie pilnuje, a te wykorzystują okazję, by piąć się jeszcze wyżej! Po „czterdziestce” znajdują się już 5 cm nad linią talii, a po „pięćdziesiątce” osiągają moment kulminacyjny, tzw. „na Obelixa„, czyli niewiele poniżej pach. W wieku 57 lat mężczyzna nosi swoje spodnie najwyżej.

A potem już z górki

Na szczęście nie do samego końca. Choć wraz z postępującym wiekiem spodnie opadają coraz niżej (również przez to, że człowiek się kurczy), to zazwyczaj utrzymują się nieco ponad talią.

O, coś takiego.


Bezużyteczne?W ogóleTrochęCzęściowoNiezupełniePrawieCałkowicie (85,00% bezużyteczności, tyle osób tak sądzi: 20)
Loading...


Komenatrze